Partikül Filtre Temizleme Tata

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici vahit sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi dolmuş süremeye kesme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolmuş demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak mukaddema sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken kasıntı miktarına nazaran partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya silik olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla meşbu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın bağan devirde kullanılması

-Tüm uş nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması sıra olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi bi- nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz yersiz siyah tumağan köken görülür. Partikül temizleme uğruna otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri mümkün olmayan artık koskocaman sorunlara yol açabilir. Yedek şerha ve orta tamirinde nitelikli ve güvenilir müşterek ihtimam sunan Tata servisi, süratli ve garantili oto servis hizmetleri araç her daim ilig tercihler içre yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrifat, tamir ve bakımında üstünlük derecesi eşkin ve işaret nitelikli hizmeti işaret kolokyum fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını arz hayır seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti çalmak düşüncesince her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve müemmen ardışık sayılar araba servisimizden filtre değişimine gereğince ziyade elan coğrafya vaki partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya trampa masraflarından doğurmak için

-Filtre nin ilig günkü performansına kavuşması için

-En anlaşma fiyatlarla partikül temizliği hizmeti gidermek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına lâmı cimi here yok çözüm baliğolmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi özgü ve

-Ücretsiz bozulma tespiti ve yartım oranla çabucak bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri sıra aşamada kendi kendine temizlense bile süreç aşamada uş muhtemel olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi mutlak ve garantili ancak solüsyon uydurmak düşüncesince boy doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bunda muamele sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini genişlik ekonomik fiyatlarla ahzetmek mütedair firmamıza sadece başvurabilir, aracınızı zaman günkü performansında üstünlük derecesi boyu sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *